Отзывы покупателей
замовила цей костюм,брала на подарунок,дуже рада підійшов ,колір відповідає,якість тканини гарна.Чесний і порядний продавець. рекомендую до співпраці )))
Дякую велике )) Замовляла мамі на подарунок дуже сподобалося якість
Халат отримала дуже швидко, розмір підійшов, вдячна за оперативність, обслуговування. Тканина гарна, приємна на дотик, пошитий акуратно і колір насичений. Дуже задоволена, рекомендую
Дуже задоволена якістю костюма. Вживу ще кращий ніж на фото. Окреме дякую консультанту за вдало підібраний розмір.
Сьогодні отримала халатик. Дуже сподобався. Дякую. А також дякую за приємне обслуговування і швидку доставку.
Купив мамi по передплатi халат. Розмiр вибирав за таблицею. Все пiдiйшло. Мама задоволена. Халат сподобався. Дякую магазину. Ви молодцi!
Женский халат доставлен быстро.Халат очень хорошего качества , и строчки и материал. По размеру выходит , если 6 ,то на наш 60-64( покупала на свекровь) ,материал сильно тянется.Всем довольна. Рекомендую продавца.
Дякую за швидку доставку все підійшло
Гарний та досить якісний халат. На мої параметри ОГ 129, ОБ 140, 64-й розмір трохи завеликий, з урахуванням, що матеріал добре тягнеться.
Получила. Спасибо. Все подошло. Довольна









